Referencje

Artur Stanisław Suchożebrski

Kilkunastoletnie doświadczenie edukacyjne pozwoliło mi wypracować unikalny system prowadzenia szkoleń, w czasie, których uczestnicy otrzymują praktyczną, "NATYCHMIAST UŻYTECZNĄ WIEDZĘ" z zakresu omawianych zagadnień. Wrodzone poczucie humoru i atmosfera pracy na prowadzonych przeze mnie szkoleniach gwarantują, że nie sposób się na nich nudzić. Przeprowadziłem szkolenia między innymi dla firm: ……

PZU S.A
PZU PTU
Heros Life
ING
Sokołowskie Zakłady Mięsne
Zakłady Mięsne "OLEWNIK"
ASUS
Real
emBank
Inteligo
Skorpion-Agencja Ochrony Osób i Mienia
Millenium
Tesco
Aqua Vit
Meritum
Sealed Air Polska
Euro Finans
Transcom Worldwide Poland
i wiele innych

Proponuję Państwu coś,  co zmieni bieg waszego myślenia, a w konsekwencji wpłynie na Wasze relacje z otoczeniem. Nie tylko w domu, nie tylko w pracy, ale przede wszystkim w Was samych.

Cykl moich autorskich szkoleń obejmuje

•    Psychologię celu w epizodach
•    Komunikację w zaklęciach
•    Techniki sprzedaży w aktach
•    Negocjacje w rozdaniach.
•    (R) Ewolucję kwitnącej Róży- szkolenia motywacyjne dla kobiet
•    Magię słowa czyli tajniki i sposoby rozmów handlowych,  opanowanie języka korzyści,  poznanie podstaw  języka NLP

Moimi partnerami  na arenie przekazywania wiedzy są m.in.: WYG International, COMBIDATA, DGA,Global Business Center, BCG, Top Management Transmission, Instytut Inżynierii Informacji BION i wiele innych.

Uczestnicy moich szkoleń polecają mnie jako jednego z najskuteczniejszych trenerów. Wciągam w interaktywną grę, w której sami decydujecie, czy chcecie wygrywać czy stać nieruchomo na planszy życia.

Za swój największy sukces uważam potrzebę kontynuacji szkoleń wyrażaną przez uczestników przeprowadzonych przeze mnie treningów. 
Decydując się na współpracę ze mną zyskacie Państwo nową wartość dodaną, opartą nie tyle na wiedzy encyklopedycznej, ale na bogatym doświadczeniu, nowatorskich technikach i innowacyjnych pomysłach.

Wszystkim swoim klientom zapewniam indywidualne podejście, analizę rzeczywistych potrzeb i możliwość długofalowej współpracy.
Postawcie  na nieustanny rozwój w dążeniu do upragnionych celów.

Główna idea: Człowiek to największy kapitał.

Artur Stanisław Suchożebrski

To akredytowany przez PARP szkoleniowiec metod motywacyjnych, negocjacyjnych i zarządzania HR. Doświadczony doradca klienta z zakresu kreatywnego rozwiązywania problemów, coach, partner w procesach decyzyjnych, sojusznik w rozwoju osobistym i zawodowym. Współtwórca „COGITATE” - Europejskiego Stowarzyszenia Badań i Rozwoju Inżynierii Informacji, Psychocybernetyki i NLP. 
To  także asesor w projektach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet II, Działanie 2.1 „Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki" w obszarze „Zwiększenie zdolności adaptacyjnych pracowników i przedsiębiorstw". 
Od 1998 r. prowadzi Kancelarię Finansowo – Prawną, która na co dzień zajmuje się odszkodowaniami powypadkowymi, trudnymi kredytami, oddłużaniem, windykacją należności oraz pośrednictwem i wyjaśnianiem stanów prawnych nieruchomości. A jako prezes Siedleckiego Stowarzyszenia Rozwoju Przedsiębiorczości aktywnie uczestniczy w lokalnym życiu społecznym.

Dopóki nie doświadczymy otwartości umysłu
pozostajemy schwytani przez nasze wyobrażenia i oceny, 
czemu towarzyszy nieuniknione uczucie frustracji.
Gdy tylko poznamy otwartą naturę
wszystkich myśli i uczuć,
przestaniemy być przez nie związani,
ponieważ w otwartości w swobodny sposób
pojawiają się one i wyzwalają same z siebie.

Lama Ole Nydahl

Życzmy sobie owocnej współpracy
Artur Stanisław Suchożebrski 
Tel.  25 633 41 33 
Kom.  600 05 11 00