Szkolenia

MISTRZ NEGOCJACJI RADZI - NIE DAJ SOBĄ MANIPULOWAĆ!

Jak Tobą manipulują INNI, jak wkręcają Cię w różne zobowiązania? Czy masz tego świadomość?

Jeżeli chcesz mieć przewagę, gdy negocjujesz warunki transakcji z Twoimi dostawcami, cenę z klientami, pensję z pracownikami, wynagodzenie z szefem, zakupy z żoną czy mężem, czas wolny z teściową, powrót do domu z dziećmi itp. to może to być dla Ciebie cenna Informacja.

Ostrzeżenie!

Wczytując się jeszcze bardziej w ten tekst możesz przeżyć głęboki szok odkrywając, jak Tobą manipulują Twoi kooperanci i klienci a nawet ci, których uważasz za bliskich, kiedy Ty myślałeś, że to były Twoje decyzje!

Tak, tak oczywiście, że Twoje. Myśl Tak dalej!

Zdradzają tajemnicę wpływania wprost na neurologiczne systemy decyzyjne rozmówcy oraz jak samemu się przed tym bronić!

Pewnie myślisz:

Ja się nie daję manipulować....
Na mnie to nie działa. Jestem na to odporny.

Oto wypowiedź europejskiego mistrza inteligentnej perswazji:

„Kiedy po raz pierwszy czytałem mniej lub bardziej jawne ogłoszenie o przeprowadzanym szkoleniu manipulacji, to trochę się bałem zadzwonić i choć sobie mówiłem: ja już wszystko na ten temat wiem, przecież jestem doświadczonym menadżerem, to zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę, to szukałem wymówek, bo się bałem konfrontacji z rzeczywistością a potem przyszła ta myśl. Kurczę,

jeżeli to mi da gigantyczną przewagę nad innymi?

Tydzień później siedzę w pierwszym rzędzie na tym kursie, o którym pisano. Rozglądam się. Acha, nie ma żadnych znajomych. Można się wyluzować i zadaję trenerowi takie pytanie:

Tak w zasadzie to co mi da ten trening "jak nie dać sobą manipulować?"

A on na to:

„Czy zdarzyło Ci się kiedyś rozmawiać z kimś, kto ma coś takiego na czym Ci bardzo zależy?”

Czy to jakieś szczególne warunki współpracy, czy inna rzecz? Wiesz jak to jest, kiedy rozmawiasz z tym kimś i nie możesz go do swoich racji przekonać? Mówisz do niego. Próbujesz tak, próbujesz inaczej i nic z tego, jak grochem o ścianę? To jest tak, jak wtedy kiedy czujesz bezradność i widzisz, że nie masz kontroli nad sytuacją w jakiej się teraz znajdujesz.

Aż tu nagle masz przed sobą nową i niepowtarzalną okazję, którą dosłownie masz w rękach i która rozpala Twoją wyobraźnię.

Tylko wyobraź sobie, jak mówisz do tego samego człowieka co poprzednio, ale masz już TE umiejętności i mówisz do niego dosłownie trzy albo cztery zdania a teraz w NIM budzi się wewnętrzny, ciepły przekonywujący głos, który mówi mu:

Weź to! Bierz okazję natychmiast! To jest to czego potrzebujesz! On ma rację! Trzeba go posłuchać! Przekonał mnie! Potem będziesz zajęty.

Zastanów się właśnie TU i TERAZ!

Chciałbyś mieć przewagę nad innymi ludźmi?

napisz emila artur.suchozebrski@arss.pl i zadaj pytanie

Wstępnych porad w nagłych przypadkach udzielam czasami telefonicznie - dzwoń 600 05 11 00

Moje wieloletnie doświadczenia w tym kierunku pozwala jednoznacznie stwierdzić, iż prowadzone szkolenia są na najwyższym poziomie, a przekazywane informację dają gwarancję nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim szerokiej

"WIEDZY NATYCHMIAST UŻYTECZNEJ"

jeżeli masz wątpliwości sprawdź to tutaj www.arss.pl/akademiasukcesu