Artur S. Suchożebrski

Niemożliwe nie istnieje

Jestem entuzjastą skutecznego działania i podejmowania nowych wyzwań. Te wyzwania to: organizowanie struktur sprzedaży, kierowanie ludźmi i dobre wyniki na tle konkurencji. Przypadek (jak to z życiu bywa), zetknął mnie z NLP zmieniając moje życie. Co przyniesie podróż po świecie sukcesu jeszcze nie wiem.

Interesuje mnie psychologia celu oraz psychocybernetyka. Posiadam certyfikat TOP Menagement Transsmision w zakresie kierowania sprzedażą. Ukończyłem Akademię Rozwoju Personalnego z praktycznych aspektów psychologii sprzedaży, uczestniczę w programie badawczo-szkoleniowym BIONIX w zakresie specjalistycznych umiejętności postrzegania bodźców podprogowych . Na co dzień w swojej pracy stosuje wiedzę związaną z NLP, New Sell i własną opartą na doświadczeniu.

Jestem właścicielem Kancelarii ARS Suchożebrski w Siedlcach, która działa na rynku od 1998 r. Początkowo zajmowałem się wyłącznie ubezpieczeniami nieustannie ewoluując w kierunku usług finansowych i doradztwa handlowego na bazie windykacji, odszkodowań, nieruchomości oraz prawnego.

Od 1998 r. prowadzę szkolenia. Dla mnie jako trenera głównym celem jest inspirowanie w odkrywaniu nowych rozwiązań i osobistych możliwości, wsparcie w osiąganiu zamierzonych sukcesów oraz pomoc w rozwoju własnych motywacji, chęci i ambicji. Sprawię, że dowiesz się jak wykorzystać negocjacje abyś uzyskał to, czego pragniesz. Będziesz odnosił sukcesy znając techniki alchemii perswazji. Z łatwością rozpoznasz i odeprzesz ataki manipulacji. Magia komunikacji to nie czary. A może? Sprawdź!

To wciąganie ludzi w ich własną grę, to programowanie własnego świata, osiąganie celów w sposób niezawodny, prosty, dający satysfakcję.