WSPÓŁPRACA

DORADCA D/S ODDŁUŻANIA – RESTRUKTURYZACJI ZADŁUŻEŃ I ODSZKODOWAŃ.

Chcesz pomagać innym i jednocześnie dobrze zarabiać?
Zadzwoń i umów się na spotkanie! 600 051 105
Nie liczy się wiek, liczą się chęci! 

Oferta pracy / współpracy – bez pozwoleń, licencji, itp.

Doradca d/s oddłużania – restrukturyzacji zadłużeń i odszkodowań to płaszczyzna współpracy, którą chcemy Państwu zainteresować.

Dajemy Wam cztery w jednym 

  1. doskonałe uzupełnienie własnej aktywności zawodowej
  2. wdzięczność poszkodowanych  klientów, (znajomych)
  3. podwyższenie stanu własnego konta bankowego.
  4. Wiedza, rozwój, referencje.


Celem naszej Współpracy jest pomaganie firmom i osobom, które doznały szkody w wyniku wypadku lub innego zdarzenia właściwie wysokich odszkodowań. Są one bowiem bezradne i oczekują pomocy wobec sztabu wykwalifikowanych ”szkodników” czyli likwidatorów szkód i prawników w firmach ubezpieczeniowych, czy też zakładów pracy, banków, windykatorów, urzędów, instytucji, itp.

Państwo właśnie możecie im udzielić takiej porady i pomocy.

Jak powszechnie wiadomo NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI zaś brak świadomości  ludzi na temat tego co im się  należy, sięga 99 %

Ludzie nie wiedzą czego mogą dochodzić albo nie potrafią sprecyzować sami czego konkretnie chcą,  boją się walki z góry silniejszym podmiotem i kosztów z tym związanych.

Nasza propozycja dla Państwa to szeroko rozumiana współpraca w zakresie pozyskiwania klientów zainteresowanych pomocą.

Na czym zatem polega oferta współpracy i rola osoby współpracującej?

Na pozyskaniu klientów zainteresowanych dochodzeniem swoich praw  uświadomieniu co im grozi i co mogą uzyskać. Po konsultacji z naszym specjalistą, zebranie kompletu dokumentów, podpisaniu umowy z Klientem, wynegocjowanie wysokości prowizji dla KANCELARII ARS, a tym samym i dla siebie, przekazanie kompletu tych dokumentów do siedziby firmy.
 
Nie musicie się Państwo znać i uczyć prawa, prawa bankowego, wyroków sądowych, orzecznictwa, ustaw, kodeksów, procedur likwidacji szkód, warunków ubezpieczenia itp.

To my, zajmiemy się wypracowaniem odpowiedniego planu naprawczego.

POMÓŻMY IM KORZYSTAĆ Z ICH PRAW!

W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZARABIAĆ PIENIĄDZE? 

Możliwości jest kilka więc zzczegóły podamy na spotkaniach z zainteresowanymi.

NIE MÓW NIE!

PRZYJDZ, ZOBACZ, POSŁUCHAJ  A PÓŹNIEJ ŚWIADOMIE PODEJMIJ DECYZJĘ CZY CHCESZ SIĘ TYM ZAJMOWAĆ.

Pozdrawiam

Artur Stanisław Suchożebrski

Właściciel Kancelarii finansowo – prawnej. Z zawodu muzyk, pedagog, menager, pośrednik nieruchomości. Akredytowany przez PARP ekspert, wykładowca technik sprzedaży, zarządzania zasobami ludzkimi, skutecznej komunikacji, asertywności w sprzedaży i obsługi klienta. Trener metod motywacyjnych i negocjacyjnych, doświadczony doradca klienta indywidualnego i instytucjonalnego z zakresu kreatywnego rozwiązywania problemów, coach technik negocjacyjnych, partner w procesach decyzyjnych, sojusznik w rozwoju osobistym i zawodowym. Menager z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, zajmujący się strategia rozwoju firmy i profesjonalnego doboru kadr.

Asesor w projektach dotyczących obsługi klienta, rozwoju umiejętności kluczowych kadry zarządzającej i pracowników. Członek założyciel Europejskiego Stowarzyszenia Badań i Rozwoju Inżynierii Informacji Psychocybernetyki i NLP, Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenie Biznesu HOMO BONUS, publicysta, aktywny społecznik i organizator życia społecznego.